Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
_Alex

_Draco

_Aria

_Voldemort
Hot links

Chat
Legutóbbi témák
» Bella Locksley
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 2:15 am by Alex Russo

» Blaise Zambini ~ kész!
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 8:47 am by Alex Russo

» Astoria Greengrass
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:24 am by Alex Russo

» Pansy Parkinson - kész (:
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:14 am by Alex Russo

» Lavender Brown
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 10:47 pm by Alex Russo

» Nova Mallory ~ Angel
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 6:58 am by Aria Moretz

» Harry Potter
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 3:13 am by Voldemort

» Aria Moretz
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:24 am by Alex Russo

» Mennyire tetszik az új kinézet?
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:11 am by Alex Russo

Top posters
Alex Russo
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Draco Malfoy
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Hermione Granger
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Aria Moretz
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Brianna Ginna Welles
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Nova Mallory
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Voldemort
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Bella Locksley
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Blake Benit
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Lavender Brown
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_lcapTom Rowle Denem - Lord Voldemort Voting_barTom Rowle Denem - Lord Voldemort Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak

 

 Tom Rowle Denem - Lord Voldemort

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Voldemort
Halálfaló
Voldemort


Hozzászólások száma : 9
Kor : 34

Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Tom Rowle Denem - Lord Voldemort   Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 4:53 am

[Only admins are allowed to see this image]
Tom Rowle Denem


Who I am …

Név: Tom Rowle Denem
Becenév: Voldemort, Lord Voldemort, Voldemort Nagyúr, Nagyúr, Sötét Nagyúr, Ő, Akit Nem Nevezünk Nevén
Csoport Halálfaló
Évfolyam: -
Ház: -
Vér: Félvér
Nem: Férfi
Titulus: Sötét Nagyúr
Kor: 71 év
Mikor és hol született: 1940. December 31. - Wool's Orphanage, London
Szeret: Nagini-t, csatlósait, mugli üldözés/kínzás
Nem szeret: Jók, Harry Potter, és mindenkit, aki szembe száll vele
Kinézet: A bőre fakó, bár itt-ott látszanak rajta foltok, ezek inkább csak a bőre vékonysága miatt látszanak. Orra eltűnt, és leginkább egy kígyó orrára hasonlít, amit mindössze két függőleges vágás jelez. Fogai hegyesek lettek az idő múlásával. Kb 180 centi magas, és egy átlagos korabeli férfi verseny súlyával rendelkezik. Testalkata átlagos, bár erre nem is panaszkodik. A szemei szintén szürkék, így tökéletesen passzol a bőr tónusához, haja már rég nincs. Legtöbbször fekete talárban látni, ám van, hogy sötét öltönyt is felvesz fekete nyakkendővel.
Jellem: Eléggé összetett jellem. Álszent, és igazából mindenre elszánt. A harcot sosem adja fel, ám intelligenciáját is beveti, ha arról van szó, és szinte mesteri terveket képes készíteni. Felbosszantani nem nehéz, de nem is könnyű. Úgy néz ki, mintha saját maga, mintegy gombnyomásra, váltogatná a kedélyállapotait, egyik pillanatban még mindent megadna, a következőben pedig már a pálcáját szegezi rád, és készen áll, hogy végezzen veled, épp ezért kissé kiszámíthatatlan. Céljai érdekében bármire képes, és ha azt akarja, hogy mellette állj, akkor te bizony mellett is fogsz állni, ha máshogy nem, hát kényszerből.

My family

Anya: Merope Gaunt, nem ismerte az anyját
Apa: Tom Riddle Sr., 65, sosem szerette, sőt, utálta
Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: Mardekár Malazár, Cadmus Peverell, Thomas Riddle, Mary Riddle, Marvolo Gaunt, Morfin Gaunt

My life

Mióta visszatértem a varázsvilág felbolydult, bár ez várható volt, de sosem gondoltam volna, hogy ennyire. Akkor, ott a temetőben megjelent néhány halálfaló, akik korábban hűséget fogadtak nekem, és mikor eljött az idő, visszajöttek. A bökkenő csak az, hogy ebben semmi hűséges nincs. Azért tértek vissza, mert látták a jelet felizzani a karjaikon. Undorító bagázs, álszent népség. De hát mit is várhatnék.
- Kelj fel! – intettem a pálcámmal az előttem négykézláb görnyedő alakra. Eustace Humbley-nak hívták, a Reggeli Próféta egyik munkatársa, és nem titok, hogy a cikkeiben keményen támadott engem és a Halálfalókat. Utóbbi kevésbé érdekelt, de a személyem elleni támadásokért muszáj felelnie, és meg kell torolnom azokat. Meg kell hagyni, újságíró létére egész jól bírta.
- Eustac, ideje felállni. Nem leszünk így jóban. – leguggolok hozzá, hátha így el tudom kapni a pillantását. Erőtlenül nyúl a pálcájáért, amit egy gyengébb Capitulatusal odébb lökök.
- Enyje, enyje. Hát szabad neked ilyet? – csettegtem és ráztam a fejem.
- Tudod, Eustace, igen nagy szolgálatot tehettél volna, ha beállsz közénk. Egy tudósító a Reggeli Prófétánál, aki napra készen, elsőkézből kapja az infókat, megbízható forrásból. Még díjat is nyerhettél volna. – próbáltam meggyőzni, hogy álljon közénk, de rettentő makacs, és nekem esett, én meg nem hagyhattam magam. A párbaj nem volt hosszúéletű, ez nem kérdés. És most itt tartunk. Lassan, erőlködve térdelő helyzetbe küzdi magát.
- Nocsak, nocsak. Még van benned ennyi energia? – lepődöm meg, de ez igazából még tetszik is. Hátrálok pár lépést.
- Ez az, ez az! Nagyszerű! Kelj fel, folytassuk. – közelebb legyintem hozzá a pálcáját, amire gondolkodás nélkül ráteszi a kezét. Kábító átokkal próbálkozik még ebből a pozícióból, de könnyű szerrel hárítom.
- Na, na. Tudsz te ennél többet is. – gonosz vagyok és kegyetlen, ez tény, de az én számomra is megalázó, ha így kell végeznem az ellenfelemmel.
- Nem fogom megadni magam neked. Bármit teszel is. Mindig lesz olyan, aki szembe száll veled.
- Pokolba a magasztos és klisés beszéddel! Ne pocsékold az időmet! Sokan vannak még, akik várnak a sorsukra. – a mondandóm végére, már kicsit nyugodtabb hangnemben érkezem el. Közelebb libbenek Eustace-hoz és a pálcám hegyét az álla alá teszem, és kicsit megemelem a fejét, hogy a szemébe tudjak nézni.
- Nem, nem lesz ilyen könnyű dolgod. Nem itt fogsz elporladni. Úgy csináljuk, hogy felhajtás legyen belőle. – megfogtam Eustace vállát és hopponáltam, méghozzá egyenesen a Reggeli Próféta székházába.
- Ez az ember itt, kikezdett a Sötét Nagyúrral és a csatlósaival. Elhoztam, hogy lássátok mi történik, ha valaki hasonló véleményre jut! Állj fel Eustace, kérlek! – a vége ismét nyájasra sikerült. A férfi, látva kollégái megdöbbent arc kifejezését, nagy nehezen talpra kecmergett. A pszichikai ráhatás tökéletesen működött.
- Tessék, tessék, itt a pálcád. Fogd, fogd meg. – nyújtottam át neki a jogos tulajdonát.
- Soha nem megyek bele ilyenbe. Felejtsd el, hogy engem megkaparintasz.
- Óh, nem nem. Már nem kellesz. A lényed már csak elrettentő példa lesz a holnapi kiadás címlapján. Avada Kedavra! – egy pillanatot sem hagytam neki. A jellegzetes zöld fény kiröppent a pálcából, és Eustace arcára fagyasztotta a rémületet, így őrizve meg testét az utókornak. Körbe néztem a döbbent újságírókon, majd ahogy érkeztem, úgy távoztam.
Vissza az elejére Go down
Alex Russo
Griffendél
Alex Russo


Hozzászólások száma : 190
Kor : 28
My Song : Black Veil Brides - In The End
Tartózkodási hely : Roxfort
Munka : fogjuk rá, hogy a tanulás :D
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Kayfirma

Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tom Rowle Denem - Lord Voldemort   Tom Rowle Denem - Lord Voldemort Icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 5:14 am

Látom megjött a legnagyobb ellenségem Very Happy Bár nem akarom tovább szaporítani a szót:
Elfogadva!
Foglalókat nem elfelejteni Wink
Vissza az elejére Go down
https://roxfortalternative.hungarianforum.com/
 
Tom Rowle Denem - Lord Voldemort
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Halálfalók-
Ugrás: