Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
_Alex

_Draco

_Aria

_Voldemort
Hot links

Chat
Legutóbbi témák
» Bella Locksley
Hermione Jane Granger Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 2:15 am by Alex Russo

» Blaise Zambini ~ kész!
Hermione Jane Granger Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 8:47 am by Alex Russo

» Astoria Greengrass
Hermione Jane Granger Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:24 am by Alex Russo

» Pansy Parkinson - kész (:
Hermione Jane Granger Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:14 am by Alex Russo

» Lavender Brown
Hermione Jane Granger Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 10:47 pm by Alex Russo

» Nova Mallory ~ Angel
Hermione Jane Granger Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 6:58 am by Aria Moretz

» Harry Potter
Hermione Jane Granger Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 3:13 am by Voldemort

» Aria Moretz
Hermione Jane Granger Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:24 am by Alex Russo

» Mennyire tetszik az új kinézet?
Hermione Jane Granger Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:11 am by Alex Russo

Top posters
Alex Russo
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Draco Malfoy
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Hermione Granger
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Aria Moretz
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Brianna Ginna Welles
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Nova Mallory
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Voldemort
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Bella Locksley
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Blake Benit
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Lavender Brown
Hermione Jane Granger Vote_lcapHermione Jane Granger Voting_barHermione Jane Granger Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak

 

 Hermione Jane Granger

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Granger
Griffendél
Hermione Granger


Hozzászólások száma : 24
Kor : 28
Tartózkodási hely : Roxfort
Munka : Főállású Griffendéles
Hermione Jane Granger Tumblr_m29auqajjv1qabszqo3_250

Hermione Jane Granger Empty
TémanyitásTárgy: Hermione Jane Granger   Hermione Jane Granger Icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 7:29 am


Hermione Jane Granger


Who I am …

Név: Hermine Jane Granger
Becenév: Herms, Hörmi, Granger, Sárvérű -.-
Csoport diák
Évfolyam: 6
Ház: Griffendél
Vér: mugliszületésű
Nem:
Titulus: Az eszes griffendéles
Kor: 16
Mikor és hol született: 1995. szeptember 19. Anglia, London Szeret: Szeretm a könyveket, a könyvtárat és a barátaimat. Harryt és jó beismerem Ront.
Nem szeret: Draco, és a többi mardekáros, Piton és persze a sötét nagyúr
Kinézet: Szerintem, aki ismer, az tudja, hogy a hajam folyton ki van engedve. Fésülésen kívül mást nem is csinálok vele. Ezt nem mondanám igénytelenségnek, csak nem vagyok egy francia cica) remélem, mindenki tudja, kiről beszélek). A ruháim, sokan mondják azt, hogy Rontól örököltem. Ez (hangsúlyozom) nem igaz! Csak, mint mondtam nem vagyok ilyen cica típus. Általában egy hosszú ujjú és farmer van rajtam. De a kapucnis felsőkért is oda vagyok. Ja igen és a sminket is utálom! Soha semmilyen formában. Na, jó csak a trimágus tusán akkor meg érthető nem? Hiszen a kísérőm nem is akárki volt! Hogy még mit emelnék ki az öltözködésemben? Talán azt, hogy általában a ruháim, ebben a hat éveben folyton véresek! Ezt köszönje mindenki Mr Sötét nagy úrnak! Smile
Jellem: Granger vagyok! Igen két fogorvos lánya. Mondhatom azt, hogy szép a mosolyom? Ja várjunk az nem a jellemem. Na, de szó mi szó vágjunk bele…
Igazán makacs típus vagyok, okoskodó és könyvmoly, na oké nem moly, mert azokat nagyon utálom! Amúgy a könyvek a mindenem, számomra ezek a tárgyak felérnek barátaim szeretetével, sőt ezek jobbak. Főleg a varázs könyvek érdekelnek, szerintem érthető miért! De teljesen jól elszórakozok egy mugli könyvvel is. Nem nagyon vagyok közkedvelt. Ez lehet, hogy azért van, mert sárvérű vagyok, vagy, mert Harry barátja, de ez engem nem érdekel. Én választom meg a barátaimat és én a mostaniaknak nagyon is örülök. Ezen felül ha már a barátaimnál tartok, hagy említsem meg a ragaszkodási vágyamat. Ez nem is egy vágy, hanem kötöttség. Azt jelenti, hogy a megszerettet barátot, ismerőst, nagyon féltem óvom és segítek bármiben.
My family

Anya: Jane (Miller) Granger/43/anyukám az egyik támaszom, mármint az egyjik legjobb támaszom. Nagyon szeretem!
Apa: Tom Granger/45/ őt is nagyon szeretem, bár vele nem nagyon osztom meg a dolgaimat, ha megtenném biztos szívinfarktust kapna.
Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: -

My life

Szeptember 19.-én születtem Londonban egy egyszerű mugli családba. Szüleim muglik vagyis varázstalan emberek, és fogorvosként dolgoznak mind a ketten. Én a gyerekkoromat átlagosan töltöttem úgy mint minden mugli gyerek soha semmi különlegeset nem csináltam és nem is vettem észre semmi különöset. Három éves koromtól óvodába jártam, öt évesen meg iskolába, mint mindenki. A varázslat az életemben egyáltalán nem jelentkezett, legalább is egy ideig.
Éltem az egyszerű gyerekek életét mígnem 11 éves koromban levelet kaptam Roxfortból amiben arról tájékoztattak, hogy boszorkány vagyok és felvettek A Boszorkány és Varázslóképző szakiskolába.
Nagyon meglepődtünk anyáékkal, de ők titkon tudták, hogy én más vagyok, mert mindenkinél gyorsabban tanultam és imádtam olvasni, amit persze a mai napig is szeretek. A levélben minden le volt írva, hogy hová kell mennünk és mi el is mentünk a Foltozott Üstbe ott pedig megkerestük Tomot a csapost, aki megmutatta az Abszol út bejáratát. Teljesen elvarázsolt minket a hely nem is gondoltuk volna, hogy van egy teljesen másik világ is a miénk mellett, minden könyvet és szükséges tárgyat megvettünk és én otthon rögtön bele is fogtam elolvasni minden könyvet amit kaptam, mert azt akartam, hogy mire elkezdődik az iskola addigra már mindent tudjak róla. Tudtam, hogy vannak olyanok is, akik egész életüket a varázsvilágban élték le, míg én semmit sem tudtam róla. Nem akartam velük szemben hátrányban indulni, így minden tőlem telhetőt megtettem, hogy megismerjem a számomra eddig láthatatlan társadalmat.
Az iskolában megismerkedtem két fiúval akikkel mondhatni örökre szóló barátságot kötöttünk, annak ellenére, hogy az elején egyáltalán nem jöttünk ki jól.. A nevük Harry Potter és Ron Weasley. Rengeteg kalandban volt részünk, első évesként megmentettük a bölcsek kövét, másodikban kinyitottuk a titkok kamráját, a következő évben megmentettük Harry keresztapját a börtöntől, majd negyedikben túléltük a Trimágus tusát. Ennek a versenynek az alkalmából ismerkedtem meg Viktor Krummal. S habár csak rövid ideig voltak a vendégeink, és a nevemet sem tudja kimondani rendesen a mai napig levelezünk.


A hozzászólást HERMIONE GRANGER összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 10, 2012 4:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://vampirekezdetek.hungarianforum.com/
Alex Russo
Griffendél
Alex Russo


Hozzászólások száma : 190
Kor : 28
My Song : Black Veil Brides - In The End
Tartózkodási hely : Roxfort
Munka : fogjuk rá, hogy a tanulás :D
Hermione Jane Granger Kayfirma

Hermione Jane Granger Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hermione Jane Granger   Hermione Jane Granger Icon_minitimeVas. Szept. 09, 2012 7:53 am

Kedves Hermione!

Egyszerűen semmi kivetnivalóm sincs az előtörténetedben, így minek is utasítanám el? Very Happy
Elfogadva!
Foglalókat nem elfelejteni Razz
Vissza az elejére Go down
https://roxfortalternative.hungarianforum.com/
 
Hermione Jane Granger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Diákok :: Griffendél-
Ugrás: