Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
_Alex

_Draco

_Aria

_Voldemort
Hot links

Chat
Legutóbbi témák
» Bella Locksley
Briana Ginna Welles Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 2:15 am by Alex Russo

» Blaise Zambini ~ kész!
Briana Ginna Welles Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 8:47 am by Alex Russo

» Astoria Greengrass
Briana Ginna Welles Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:24 am by Alex Russo

» Pansy Parkinson - kész (:
Briana Ginna Welles Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:14 am by Alex Russo

» Lavender Brown
Briana Ginna Welles Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 10:47 pm by Alex Russo

» Nova Mallory ~ Angel
Briana Ginna Welles Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 6:58 am by Aria Moretz

» Harry Potter
Briana Ginna Welles Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 3:13 am by Voldemort

» Aria Moretz
Briana Ginna Welles Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:24 am by Alex Russo

» Mennyire tetszik az új kinézet?
Briana Ginna Welles Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:11 am by Alex Russo

Top posters
Alex Russo
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Draco Malfoy
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Hermione Granger
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Aria Moretz
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Brianna Ginna Welles
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Nova Mallory
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Voldemort
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Bella Locksley
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Blake Benit
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Lavender Brown
Briana Ginna Welles Vote_lcapBriana Ginna Welles Voting_barBriana Ginna Welles Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak

 

 Briana Ginna Welles

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brianna Ginna Welles
Tanár
Brianna Ginna Welles


Hozzászólások száma : 11
Kor : 31
Munka : Tanár

Briana Ginna Welles Empty
TémanyitásTárgy: Briana Ginna Welles   Briana Ginna Welles Icon_minitimeCsüt. Szept. 13, 2012 6:32 am


Briana Ginna Welles


Who I am …

Név: Briana Ginna Welles
Becenév: Bri, Briti, Bretni, Ginna
Csoport tanár (repülés okatató)
Évfolyam:
Ház: -
Vér: arany
Nem:
Titulus: A seprűs csaj
Kor: 20
Mikor és hol született: 1992. december 5 Szeret: A fagyi, nyalóka, könnyed smink, barátok és a fiúk
Nem szeret: rovarok, főleg pókok, a helyettesítő tanár és a Titanic című film.
Kinézet: Hosszúbarna hajam van, ami egyenes, néha göndör, mikor hogyan formázom. Van egy anyajegy a köldököm felett, ami igen csak különös, olyan, mint én. A ruhám mindig nagyon elegánsak és praktikusak, persze olyannyira elegáns, mint amilyen egy repülés oktató tanáré lehet. Nem hordok szemüveget sem kontaktlencsét, tehát a szemem kiváló. A fehér ragyogó mosolyomat, igen csak gyakran láthatod!
Jellem: Igazán karakán egyéniség vagyok, nagy hanggal és remek vezetői képzetséggel. Jól értek a mai fiatalokhoz, és magamat sem mondanám öregnek. Hogy a rossz tulajdonságaimat is említsem, igen csak makacs vagyok, és arrogáns, szerintem emiatt szokták rám azt mondani igazi házisárkány vagyok. Ezt elméletben anyukámtól örököltem.
My family

Anya: Miranda Lordano Welles/47/ Hú, anyu folyton utazik alig látom, tehát…
Apa: Jameson Thomas Welles/50/ apu anyuval utazik a model tréningre, mivel ő a menedzsere, tehát őt sem nagyon látom.
Testvérek: Brian Calvin Welles/20/ iker testvérem, hús és vér, de ha ellopja a sminkemet, neki annyiEgyéb hozzátartozók: Hermione Granger / másod unokahúgom, miatta jöttem ide tanítani

My life

- Bri ébredj!- keltett a bátyám.
- Kellj már fel!- Noszogat, továbbra mire én csak rá nyújtom a nyelvem. Majd hozza a hideg vizes kancsót. Jaj ne azt utálom, rám önti én meg elkezdem azt, amit ilyenkor szokás, pánikolok.
-Brian! Megörültél! Még csak…- nézek az órára amin látom, hogy pontosan 9 múlt öt perccel.
- Nem törődvén az ikertestvéremmel, csak öltözni kezdek és pánikolni. Gyorsan kapok magamra egy ruhát, majd a sminkes asztalomhoz ülök.
- Tudod Bri, ez elég furi, te mint Roxforti tanár! Emlékszem régen, hogy szívattuk őket! Szerinted az öreg Dumbledor még emlékszik a régi poénokra? Meg arra, hogy majdnem lenyúltad a legjobb fiút, aki történetesen az ő unokahúga fiúja volt? Mert ha igen akkor elég nagy gázban vagy!- igen, ilyen az én Brian öcsém.
- Brian, nem nyúltam le a srácot és a viccek, azok meg csak olyan Mardekáros poénok voltak!- fogalmaztam a tesóm szavaival, majd mikor már készvoltam a sminkkel nyomtam egy puszit Brian arcára a kávéért és elindultam kifele. Igen jól emlékszem három és ¾ es állomásra, de tudtam, hogy nekem most nem oda kell mennem.
Megérkezvén Roxforba visszajön az a sok emlék, és ez fáj, még nekem is. Pedig én erős vagyok. Beindultam, rögtön Dumbledor irodája felé, s azon töprengtem vajon az öreg még mindig emlékszik a sok csínyre és Markra? Megpróbáltam kedves, mosolygós érett arcomat mutatni befele menet.
- Á Mis Wells!- köszöntött a szürke arcszőrzetes igazgató.
- Dumbledor professzor! Fogadja üdvüzletem, itt van néhány monumentális feljegyzés a varázslóvilágban való tevékenységemről. – adom át a papírokat.
- Mis Welles nagyon örülök a szorgalmának, de szerintem tudja jól, hogy nem ezért hívtam ide!- kezdett bele a mondandójába.
- Harrynek és a barátainak szükségük van önre a végső elszámolás közepette. Tanítsa őket, persze Hermionét is!- kacsintott rám. Engem meg kivert a hideg. Ezt vajon honnan tudja?
- De professzor úr?! Ezt nem nagyon értem!- jegyzem meg. Majd mikor észbe kapok és leesik a tantusz, Dumbledor már finom minden ízű drazsét szopogat. Húhh ez legalább nem hányás ízű, mint régen.
- Megtisztelne ezzel, a feladattal. - jelzem, hogy megértettem.
- Akkor távozhat is. Az első órája ma 10 órakor lesz! Ja és adja át üdvözletem Brian úrfinak!- jegyzi meg félmosolyos arccal. Igen az már biztos őt tuti kevésbé szerette, mint engem.
Majd csak haladok, mikor megszólít egy szemüveges, barnahajú fiú.
-Áh biztos ön Mis Welles! Én meg Harry Potter, tudja velem lenne a mai első órája, csak azért akartam szólni, hogy ha elengedne előbb engem és Hermionét azt.. - hagyja abba a mondatot, vagy inkább én szakítom félbe.
- Hermione, Hermione Granger.- nyitom fel a szemem, majd csak mosolygok a fiúra.
- Várom az órán Mr Potter!- és kecsesen arrébb haladok.
Vissza az elejére Go down
Alex Russo
Griffendél
Alex Russo


Hozzászólások száma : 190
Kor : 28
My Song : Black Veil Brides - In The End
Tartózkodási hely : Roxfort
Munka : fogjuk rá, hogy a tanulás :D
Briana Ginna Welles Kayfirma

Briana Ginna Welles Empty
TémanyitásTárgy: Re: Briana Ginna Welles   Briana Ginna Welles Icon_minitimePént. Szept. 14, 2012 8:44 pm

Nincs semmi kivetnivalóm, nem is mondanék semmi feleslegeset így:
Elfogadva!
A foglalókat azért ne felejtsd el!
Vissza az elejére Go down
https://roxfortalternative.hungarianforum.com/
 
Briana Ginna Welles
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Tanárok-
Ugrás: