Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
The Staff
_Alex

_Draco

_Aria

_Voldemort
Hot links

Chat
Legutóbbi témák
» Bella Locksley
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeHétf. Márc. 04, 2013 2:15 am by Alex Russo

» Blaise Zambini ~ kész!
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 8:47 am by Alex Russo

» Astoria Greengrass
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:24 am by Alex Russo

» Pansy Parkinson - kész (:
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeVas. Feb. 10, 2013 4:14 am by Alex Russo

» Lavender Brown
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 10:47 pm by Alex Russo

» Nova Mallory ~ Angel
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 6:58 am by Aria Moretz

» Harry Potter
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeSzer. Feb. 06, 2013 3:13 am by Voldemort

» Aria Moretz
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:24 am by Alex Russo

» Mennyire tetszik az új kinézet?
Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeSzomb. Feb. 02, 2013 9:11 am by Alex Russo

Top posters
Alex Russo
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Draco Malfoy
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Hermione Granger
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Aria Moretz
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Brianna Ginna Welles
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Nova Mallory
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Voldemort
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Bella Locksley
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Blake Benit
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Lavender Brown
Blaise Zambini ~ kész! Vote_lcapBlaise Zambini ~ kész! Voting_barBlaise Zambini ~ kész! Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak

 

 Blaise Zambini ~ kész!

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Blaise Zambini
Mardekár
Blaise Zambini


Hozzászólások száma : 2

Blaise Zambini ~ kész! Empty
TémanyitásTárgy: Blaise Zambini ~ kész!   Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 6:15 am


blaise zambini


Who I am …

Név: Blaise Zambini
Becenév: B., Blaise
Csoport diák
Évfolyam: hatodik
Ház: Mardekár
Vér: arany
Nem: férfi
Titulus: mr. i fuck you
Kor: 16
Mikor és hol született: 1996, május, 01 ~ Belfast, Írország
Szeret: szex, nők, pia, bájitaltan
Nem szeret:hazugságok, kérdőre vonás, apa
Kinézet: Barna hajam van, és kék szemem. A hajam elegánsan van összeborzolva, mintha abban a percben szálltam volna le a seprűről, vagy éppen keltem volna ki az ágyból. Persze nem töltök órákat a tükör előtt, csak waxba mártom a kezem, kétszer áttúrom a hajamat, és kész is a megfelelő hajforma. Az íriszeim kékes színben pompáznak, és állítólag igézőek. Ahhoz képest, hogy apám a mediterrán vidékekről származik, és anyám is kreol színű bőrrel rendelkezik, én nem örököltem ezt. Világos színű bőrömhöz, remekül mennek a sötét színű ruhadarabok, amiket előszeretettel viselek. A kedvencem a fekete zakóm ami mindenhez megy, és persze a nyakkendők. Imádom a nyakkendőket, gyűjtöm őket, már vagy van több tucat belőlük.
Jellem: Sokan mondták már azt, hogy egyszer majd egy nő lesz a vesztem, amilyen nőfaló vagyok. Ha így is van, akkor igen én szex közben szeretnék meghalni, mert az sokkal kellemesebb, mintha valaki halálos átkot ordít, és csak összeesek. Ezzel kapcsolatban is vannak elvárásaim, mint ahogy általában mindennel. Szeretem ha a dolgok úgy alakulnak ahogy azokat én elképzelem. Az, hogy makacs és önfejű vagyok, már messziről ordít rólam. Általában én vagyok az aki a leghangosabban nevet, és befurakszik a társaság közepébe, hogy mindenki ő rá figyeljen, ugyanis utálok meghúzódni a háttérben, habár a háború előtt muszáj volt, kicsit a háttérbe szorulnom. Most viszont a fénykoromat élem. Kedves vagyok, és úriember, jó fej, vicces és szexi , ahogy a lányok mondják a Roxfortban. Persze azt azért hozzá kell tennem, hogy ez mind attól függ ki vagy te. Ha valami óriási barom, akkor egészen biztos, hogy olyan bunkó és arrogáns leszek irányodba amilyet még sosem tapasztaltál. Ha pedig egy kedves ismerősöm vagy akkor megismered a jobbik oldalamat.
My family

Anya: Selena Zambini, 38, Anya a nagy kedvencem a családban, a legjobb fej aki megért, és aki elenged, nem von kérdőre, és nem utasít. Mindenkit kedvel és szeret, de a pasikat falja apám háta mögött aki az év nagy részében nem tartózkodik itthon. Tökéletes háziasszony, és megértő nő.
Apa: Elijah Monachen, 40, Nem kedveljük egymást, sokat veszekszünk az én csapodár életem miatt. Nincs sokat otthon, általában külföldön van. Az év nagy részét Tunéziában tölti, csak nyáron látogat huzamosabb ideig haza, hogy lásson minket. Ilyenkor két hónapig is otthon van, bár felőlem mehetne dolgozni.
Testvérek: Camea Zambini, 15, sokat veszekszünk, mert nagy a szája és a koránál többet hisz magáról, én persze próbálom óvni, de nem hagyja.
Egyéb hozzátartozók: Az összes aranyvérű család

My life

Megforgattam a szemeimet, és visszapillantottam a bájitaltan tankönyvembe. Ez éppen a harmadéves könyvem, amit most csak úgy újra olvasok. A bájitaltan felettébb fontos, hogyha gyógyító szeretnék lenni, nekem pedig minden vágyam, hogy saját rendelőm legyen. Mélyet sóhajtottam, és csukott szemmel próbáltam felidézni a Csuklasztó-szirup elkészítésének a folyamatait.
– A forrásban lévő vízbe, beledobunk négy cickafarok levelet, és belenyomjuk négy bab levét. Tízszer keverjük balra, aztán négyszer jobbra. Egy levél kalánfű, és addig keverjük amíg citromsárga színben nem pompázik, majd félre húzzuk, és fél órát állni hagyjuk. – Daráltam le gyorsan suttogva és minden egyes szóhoz bólintottam, aztán kinyitottam a szemem és rámeredten Pansyra, mintha szellemet látnék.. Még mindig itt állt előttem, pedig azt hittem, hogy eltűnik, hogy csak ide képzelem, és vele ijesztgetem magamat. Na jó nem, vele nem szoktam ijesztgetni magamat, tőle azért nem félek, de mondjuk ha Rémszem Mordon állna itt előttem, biztos vagyok benne, hogy olyan gyorsan iszkolnék az igazgató irodába, hogy más hoppanálva nem érne oda olyan gyorsan.. Az igazság az, hogy már vagy 5 perce nem figyelek rá, mert a bájitalokra próbálok koncentrálni, de miatta természetesen nem tudok figyelni. 5 perce megtalált, pedig úgy gondoltam, hogy itt senki nem fog keresni. Nem is pontosan értem, hogy mit is csinál itt, mert Draco ma csak akkor tette be a lábát, mikor felsietett a táskájáért, az pedig jó rég volt. Természetesen nem figyeltem Pansyra, csacsogjon csak, bár felettébb idegesnek tűnt, azt gondoltam, hogy megint Dracoról álmodozik, mint ahogy szokott általában. Ha beszélünk a fele biztos Dracoról szól, komolyan ezért ilyenkor mindig elkalandozik a figyelmem, mint ahogy most is. Még egyet sóhajtottam, és az épp belépő Robynra néztem, aki felhúzott szemöldökkel nézett a kettősünkre. Furcsa lehet az biztos. Én halálra unt, meggyötört, kómás fejjel bámulok magam elé, a kezemben a harmadéves bájitaltan tankönyvvel, míg Pansy fölöttem áll, és vadul magyaráz. Azt hiszem, hogy magyaráz.. Egyik fülemen be a másikon meg ki.
Robynra kacsintottam, ő pedig az ajkába harapott, és elindult a lányháló felé.
-Megtennéd, hogy egy pillanatra befogod?- Szűrtem a fogaim között, és gyilkos pillantással méregettem az előttem álló lányt.
-Tanulnék, mert veled ellentétben nekem vannak céljaim is az életben!- Vetettem oda mérgesen, a kezemmel meg a hajamba túrtam. Már meg sem próbáltam a tanulásra figyelni, inkább mérgesen csaptam össze a könyvem, és dobtam a kis asztalkára.
Nagyokat fújtatva löktem föl magamat álló helyzetbe, és Pansyt idegesen kikerültem – vagyis próbáltam kikerülni- de olyan mérges voltam, hogy a vállammal neki mentem, de meg sem fordultam, hogy bocsánatot kérjek, csak kivágtam a klubhelység ajtaját, és kiléptem. Magányra vágyok, csak magányra. Miért utál ennyire Merlin? Pedig én halálfaló sem voltam!
Tényleg az én fejemben, még sosem fordult meg, hogy beálljak a maszkos bandába, talán azért mert az én családom sosem szolgálta Voldemort Nagyurat. Ha tehettük meghúzódtunk a háttérben, de ha a szükség úgy hozta, a világos oldalon harcoltunk. Tudom-tudom én gyógyítónak készülök, semlegesnek kéne lennem, mert ugyan úgy el kell látnom a gonosz embereket, mint ahogy a jókat is, és nem - erre még gondolnom sem szabad!- mérgezhetem meg őket, csak mert embert öltek. Ha a Mágiaügyi Minisztériumban úgy döntöttek, hogy felmentik a vádak alól, akkor ezt tiszteletben kell tartani, még ha a Wizemgamot tagjai, nem döntenek mindig megfelelően!
Vissza az elejére Go down
Alex Russo
Griffendél
Alex Russo


Hozzászólások száma : 190
Kor : 28
My Song : Black Veil Brides - In The End
Tartózkodási hely : Roxfort
Munka : fogjuk rá, hogy a tanulás :D
Blaise Zambini ~ kész! Kayfirma

Blaise Zambini ~ kész! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blaise Zambini ~ kész!   Blaise Zambini ~ kész! Icon_minitimeHétf. Feb. 11, 2013 8:47 am

Elfogadva
A foglalókat ne felejtsd el (:
Vissza az elejére Go down
https://roxfortalternative.hungarianforum.com/
 
Blaise Zambini ~ kész!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pansy Parkinson - kész (:
» Draco Lucius Malfoy - kész, ha Alex is úgy találja :D

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Diákok :: Mardekár-
Ugrás: